Atbalsts Latvijas Universitātes basketbola sistēmai

0€ no 5,000€ jau saziedoti

No mecenāta ziedotajiem līdzekļiem netiek ieturēti administratīvie izdevumi LU fondam.

Jūsu izvēlētā summa: €

LU ar savu vārdu izglītības jomā liekus komentārus neprasa, turklāt pēdējos gados sevi aizvien biežāk asociējam ar augsta līmeņa sportu. LU piedāvā iespēju apvienot duālo karjeru, un viens no sporta veidiem ir basketbols! Aizvadīto 7 gadu laikā ir izdevies radīt ne tikai konkurētspējīgu un joprojām vienīgo basketbola komandu LBL augstākajā līmenī, kas palīdz jaunatnes spēlētājiem attīstīties kā profesionāļiem laukumā tā inteliģentām personībām, bet arī veselu basketbola sistēmu (spēlētāji, spēlētājas, treneri, karsējmeitenes, fani), turklāt iesaistot arī vidusskolniekus.

Galvenais darba novērtējums – LU sistēmas sportisti un treneri ik vasaru pārstāv Latvijas jaunatnes basketbola izlases, kā arī 2017.gada vasarā tieši uz LU basketbola komandas bāzes tiks veidota nacionālā studentu izlase startam prestižajā sporta notikumā pasaules Universiādē.

Lai arī daļa līdz šim paveiktā darba balstās uz milzu entuziasmu un mecenātu atbalstu, arī turpmākai mērķu sasniegšanai ziedotāju atbalstam ir milzīga loma.

Vairāk informācijas

Jānis Eiduks

Sporta stipendija

‘’Stipendija man palīdz ikdienā mazāk uztraukties par sadzīviskām raizēm un domāt tikai par galveno – basketbolu un studijām. Šajos gados, ko jau esmu pavadījis LU, esmu ļoti progresējis ne tikai sporta jomā, bet arī inteliģences. Pasaulē labākie sportisti ir arī gudri. Tas apliecina to, ka sports un izglītība iet roku rokā!’’