Atbalsts Latvijas Universitātes basketbola sistēmai

108€ no 5.000€ jau saziedoti

Nodibinājums "Latvijas Universitātes fonds"

Reģ. Nr. 40003412490

Vaļņu iela 10-2, Rīga, Latvija, LV-1050

Ziedojuma apmērs 20,00€

Kļūda: Jums jāpiekrīt privātuma politikai.

Kļūda: Jums ir jāpiekrīt ziedojuma noteikumiem un ziedošanas atgriešanas/ atmaksas nosacījumiem.

MasterCard , Visa, Swedbank logotipi

Droši pirkumi internetā ar Mastercard, Visa un Swedank

Pēdējos gados Latvijas Universitāte (LU) aizvien biežāk tiek saistīta ar augsta līmeņa sportu. LU piedāvā iespēju apvienot duālo karjeru, un viens no sporta veidiem ir tieši basketbols! Pēdējo gadu laikā ir izdevies radīt ne tikai konkurētspējīgu un joprojām vienīgo basketbola komandu LBL augstākajā līmenī, kas palīdz jaunatnes spēlētājiem attīstīties kā profesionāļiem laukumā tā inteliģentām personībām, bet arī veselu basketbola sistēmu (spēlētāji, spēlētājas, treneri, karsējmeitenes, fani), turklāt iesaistot arī vidusskolēnus.

Galvenais darba novērtējums – LU sistēmas sportisti un treneri ik vasaru pārstāv Latvijas jaunatnes basketbola izlases, kā arī 2017. gada vasarā tieši uz LU basketbola komandas bāzes tika veidota nacionālā studentu izlase startam prestižajā sporta notikumā – Pasaules Universiādē –, kur tika iegūta bronzas medaļa.

Lai arī daļa līdz šim paveiktā darba balstās uz milzu entuziasmu un mecenātu atbalstu, arī turpmākai mērķu sasniegšanai milzīga loma ir tieši ziedotāju atbalstam.

Vairāk informācijas

Jānis Eiduks

Sporta stipendija

‘’Stipendija man palīdz ikdienā mazāk uztraukties par sadzīviskām raizēm un domāt tikai par galveno – basketbolu un studijām. Šajos gados, ko jau esmu pavadījis LU, esmu ļoti progresējis ne tikai sporta jomā, bet arī inteliģences. Pasaulē labākie sportisti ir arī gudri. Tas apliecina to, ka sports un izglītība iet roku rokā!’’