Ziedojumu vākšana stipendijai “Ceļamaize”

Ziedojumu vākšana stipendijai “Ceļamaize”

Ziedojumu vākšana stipendijai “Ceļamaize”

301€ no 2 200€ jau saziedoti

No mecenāta ziedotajiem līdzekļiem netiek ieturēti administratīvie izdevumi LU fondam.

Maksājuma veids:

Jūsu izvēlētā summa: €

Izvēlēties maksājuma veidu
Personīgā informācija

Ievadiet personas kodu, ja vēlaties saņemt nodokļu atlaidi

Fakultāte: *

Ziedojuma apmērs 10€

Kampaņa tiek organizēta sadarbībā ar LU Fondu un ar mērķi iegūt iespēju finansiāli atbalstīt vairākus talantīgus, mērķtiecīgus un centīgus Latvijas Universitātes pirmkursniekus, kuriem absolvējot 12. klasi ir izcilas sekmes mācībās un augsti sasniegumi arī citās aktivitātēs ārpus mācību darba.

Šo projektu noteikti ir vērts atbalstīt, jo stipendija “Ceļamaize” ir viena no nedaudzajām, kas paredzēta tieši pirmā kursa studentiem. Pirmais gads Universitātē ir svarīgs stūrakmens gan tālākajām studijām, gan nākotnes iespējām un izvēlēm personīgajā, akadēmiskajā un profesionālā dzīvē. Būtiski uzsvērt, ka finansiāls atbalsts studentam studiju sākumā ir būtisks arī tādēļ, ka parasti tieši pirmo kursu ir visgrūtāk apvienot ar iespējām strādāt.

Dārta Rasa Ozola

“Ceļamaize” stipendiāte 2015./2016. akad.gads

Brīdi, kad uzzināju par stipendijas iegūšanu, atcerēšos vienmēr. Lai klases biedriem parādītu prezentāciju, atvēru e-pastu, kurš bija redzams arī uz ekrāna klases priekšā. Ieraudzīju ziņojumu no LU Fonda. Atverot to, sadzirdēju klases biedru aplausus, pirms vēl biju apjautusi, kas tajā rakstīts, jo biju pārāk satraukta un saviļņota. Gribu izteikt pateicību LU Fondam un kompānijai "Arčers" par iespēju iegūt stipendiju "Ceļamaize". Tā palīdzēja man piepildīt sapni par žurnālistikas studijām un pierādīja, ka ar gribasspēku un mērķtiecību var sasniegt visu.
http://www.fonds.lv/stipendiati/20152016-akad-gads/stipendija-celamaize/darta-rasa-ozola/

Ikviens ziedojums ir svarīgs!

Paldies ziedotājiem!

  • Juris Baldunciks bvef
  • Mārcis Sējējs kf
  • Karlis Andersons ppmf
  • Pēteris Jurčenko fmf
  • un 3 anonīmi ziedotāji
Show all donors Skatīt visus ziedotājus