No sirds Universitātei. LU Gadsimta stipendija

788€ no 10 000€ jau saziedoti

Latvijas Universitātes (LU) fonds ik gadu atbalsta vairāk nekā 100 talantīgākos un perspektīvākos LU studentus. Stipendijas ir nozīmīgs finansiālais atbalsts mācību procesā, tās veicina izaugsmi un izcilību. Katrs ziedojums sniedz iespēju atbalstīt kādu daudzsološu studentu – nākotnes veidotāju.

LU un Latvijas valsts vēsture ir cieši saistīta. Tās vieno ideja par Latviju. Latvijas neatkarība balstās uz zināšanām, kas dažādos laikos apgūtas un nemitīgi papildinātas LU. Mecenāti ir atbalstījuši LU kopš tās dibināšanas, un šis atbalsts turpinās arī šodien caur Latvijas Universitātes fondu.

Sagaidot Latvijas Universitātes gadsimta jubileju, aicinām LU absolventus un draugus veicināt LU un Latvijas augstākās izglītības attīstību, ziedojot LU Gadsimta stipendijai.

Šīs stipendijas tiks piešķirtas kā pamatstudiju studentiem, lai jaunie pētnieki varētu pilnvērtīgāk nodoties izvēlētās studiju programmas dziļākai apguvei un iegūtu starptautiski atzītu augstāko izglītību.

Vienas stipendijas apmērs bakalaura studentiem – 2 200 eiro/ akad. gadā.

Devīgākās fakultātes:

1. LU Bioloģijas fakultāte