LU Filantropijas nams

LU Filantropijas nams

LU Filantropijas nams

60€ no 50 000€ jau saziedoti

No mecenāta ziedotajiem līdzekļiem netiek ieturēti administratīvie izdevumi LU fondam.

Maksājuma veids:

Jūsu izvēlētā summa: €

Izvēlēties maksājuma veidu
Personīgā informācija

Ievadiet personas kodu, ja vēlaties saņemt nodokļu atlaidi

Fakultāte: *

Ziedojuma apmērs 20€

Filantropijas nams – patiess apliecinājums mecenātu dāsnumam!

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā ir paredzēts uzbūvēt jaunu, modernu un energoefektīvu namu, kas ar visu savu būtību simbolizēs filantropijas principus un tradīcijas, kas valda Latvijas Universitātes fondā.

Bez energoefektivitātes, šim namam būs vēl 2 spilgti akcenti: Ziemas dārzs un Spoguļsiena.

Ziemas dārzs ir kā nobriedušu mecenātu devīguma simbols. Ne velti savus ziemas dārzus var atļauties tikai retais, tas ir turības simbols. LU pirmajam lielākajam dižmecenātam Kristapam Morbergam arī bija savs ziemas dārzs Jūrmalas vasarnīcā. Šī nama ziemas dārzu varēs izbaudīt kā esošie, tā topošie Latvijas Universitātes fonda mecenāti un visi LU Botāniskā dārza apmeklētāji. Projekta īstenotāji cer, ka šī Ziemas dārza burvība mudinās tā apmeklētājus kļūt vēl veiksmīgākiem, lai arī paši varētu atļauties šādus Ziemas dārzus.

Caurspīdīgums kā uzticības simbols būs sajūtams lielajā Spoguļsienā, kas rotās vienu nama sienu. Ik gadu LU fondam uzticas vairāki simti privātpersonas un uzņēmumi. 2017. gadā to skaits jau sasniedzis 650. Ziedojumus graudā esam sākuši jau pieņemt vairākus gadus atpakaļ. Ar katru gadu to skaits pieaug. Tā ir lieliska iespēja uzņēmumam demonstrēt savas produkcijas augsto kvalitāti un arī sava uzņēmuma dāsnumu kā mecenātam, pretī saņemot arī nodokļu atlaides. Būsim gandarīti arī par bezskaidras naudas ziedojumiem.

Aicinām arī Jūs pievienoties LU fonda mecenātu pulkam un Jūsu uzņēmumu vārdi uz mūžiem ieies Latvijas, Latvijas Universitātes un Latvijas Universitātes fonda vēsturē un šis nams būs kā mūžīgs apliecinājums mūsu sadarbībai!

Ikviens ziedojums ir svarīgs!

Paldies ziedotājiem!

  • Džineta Dimante bvef
  • un 1 anonīms ziedotājs
Show all donors Skatīt visus ziedotājus