Atbalsts LU studentu Biznesa inkubatora 8. sezonai

165€ no 15 000€ jau saziedoti

LU fakultāte, kuru pārstāvat: *

LU studentu Biznesa inkubators jau kopš 2012. gada iedrošina Latvijas jauniešus attīstīt uzņēmēja spējas, piedaloties inkubācijas programmā vai akadēmiskajā kursā, grantu konkursos, iedvesmas konferencēs, saņemot mentoru un kouču konsultācijas, kā arī izmantojot biroja telpas, darbnīcas, tehnisko nodrošinājumu un foto-video studiju.

Ja arī Tev šķiet, ka jaunajiem uzņēmējiem pieder Latvijas nākotne, atbalsti LU studentu Biznesa inkubatoru!

Mecenātu atbalsts ir vitāli svarīgs inkubatora pastāvēšanai.

Paldies par līdzšinējo atbalstu! Iepazīsties ar 2019. gada panākumiem LU studentu Biznesa inkubatorā >>

Vairāk informācijas

Helvijs Šmoteks

“Market Me Good” īpašnieks, LU studentu Biznesa inkubatora dalībnieks 2018. gadā

Inkubatora piedāvātās iespējas ir nozīmīgs atbalsts uzņēmuma pirmajos darbības gados. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai, būšu pirmais uzņēmējs inkubatora jaunajā programmā "Entrepreneur in Residence", kas dos iespēju turpināt sadarbību ar inkubatoru un ieguldīt "start-up" ekosistēmas attīstībā, atbalstot jaunās sezonas komandas.

• Liene Kaibe BVEF
  • Valts Vīze BVEF