Atbalsts LU studentu Biznesa inkubatora 12. sezonai

1.770€ no 20.000€ jau saziedoti

LU studentu biznesa inkubators jau kopš 2012. gada saviem dalībniekiem piedāvā dažādus atbalsta instrumentus savas biznesa idejas attīstībai. Inkubators iedrošina ne tikai LU studentus, bet arī citus jauniešus attīstīt savas uzņēmēja spējas, piedaloties gan inkubācijas programmā, gan apmeklējot organizētos atvērtos pasākumus un darbnīcas, gan klausoties podkāstu “Biznesa Ledlauži”. Komanda atbalstu savai idejas attīstībai var iegūt arī grantu konkursā festivāla Icebreakers ietvaros. Esot inkubatora dalībniekam, ikvienam ir iespēja iegūt jaunas zināšanas nodarbību un praktisku uzdevumu veidā; mentori palīdzēs ar padomu un ieteikumiem. Ikvienai komandai ir pieejamas biroja telpas, darbnīcas, tehniskais nodrošinājums (3D printeris, lāzergriezējs) un foto studija.

Ja arī tev šķiet, ka jaunajiem uzņēmējiem pieder Latvijas nākotne, atbalsti LU studentu Biznesa inkubatoru!

Mecenātu atbalsts ir vitāli svarīgs inkubatora pastāvēšanai.

Paldies ikvienam par atbalstu! Iepazīsties ar 2022./2023. mācību gada dalībniekiem un viņu biznesa idejām!

Vairāk informācijas: biznesainkubators.lu.lv

Agnese Slišāne

Tiptip.lv līdzdibinātāja, LU studentu Biznesa inkubatora dalībniece 2020./2021. mācību gada rudens uzsaukumā

Kā lielāko ieguvumu noteikti varu minēt iespēju nodibināt uzņēmumu, mūsu komandai šobrīd ir SIA ar sociālo statusu. Inkubators mums sniedza pamatfinansējumu un pamatzināšanas, lai spētu no idejas nonākt līdz reālam produktam. Ļoti novērtēju profesionālos nodarbību vadītājus un mentorus, atbalstošo LU SBI komandu. Šajā laikā nācās daudz mācīties un risināt problēmsituācijas, kas attīstīja daudz personīgo kompetenču, kā arī savstarpējā komandu sadarbība ļāva veidot jaunus profesionālos kontaktus.

Valters Slava

Foodlink līdzdibinātājs, LU studentu Biznesa inkubatora dalībnieks 2020./2021. mācību gada rudens uzsaukumā

Kā galvenos ieguvumus noteikti ir jāmin nodarbības un mentoru sesijas. Tieši pateicoties mentoru norādījumiem un iegūtajām zināšanām nodarbību laikā, mūsu komandai izdevās nonākt uz pareizā ceļa, jo sākotnēji vēlējamies izdarīt neiespējamo, bet šobrīd jau FoodLink apkalpo pirmos klientus.

Gunta Līdaka

GoodMoodFood līdzdibinātāja, LU studentu Biznesa inkubatora dalībniece 2020./2021. mācību gada rudens uzsaukumā

Inkubatorā, mūsuprāt, ir ļoti vērtīgs mentorings, konsultācijas, atbalsts un padomi par idejas attīstīšanu pa soļiem. Programmas laikā ir pieejams finansējums prototipa izstrādei, tādēļ ieguvām pieredzi sadarbībai gan ar dizaineriem, gan programmētājiem, t.sk. tehnisko specifikāciju formulēšanā. Mūsu idejas atpazīstamību veicināja gan LU SBI, gan iespēja piedalīties vairākās radio intervijās. Esam gandarīti par rezultātu!

Vairāk informācijas

Helvijs Šmoteks

“Market Me Good” īpašnieks, LU studentu Biznesa inkubatora dalībnieks 2018. gadā

Inkubatora piedāvātās iespējas ir nozīmīgs atbalsts uzņēmuma pirmajos darbības gados. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai, būšu pirmais uzņēmējs inkubatora jaunajā programmā "Entrepreneur in Residence", kas dos iespēju turpināt sadarbību ar inkubatoru un ieguldīt "start-up" ekosistēmas attīstībā, atbalstot jaunās sezonas komandas.

• Sandis Maskaļonoks BVEF
  • Karlis Kivlenieks Cita augstskola