Atbalsts LU studentu Biznesa inkubatora 7. sezonai

20€ no 30 000€ jau saziedoti

No mecenāta ziedotajiem līdzekļiem netiek ieturēti administratīvie izdevumi LU fondam.

Jūsu izvēlētā summa: €

LU studentu Biznesa inkubators jau sešus gadus iedrošina Latvijas jauniešus attīstīt uzņēmēja spējas, piedaloties inkubācijas programmā vai akadēmiskajā kursā, grantu konkursos, iedvesmas konferencē, saņemot mentoru un kouču konsultācijas, kā arī izmantojot biroja telpas, darbnīcas, tehnisko nodrošinājumu un foto-video studiju.

Pateicoties mecenātu atbalstam 2018.gadā

Ja Tev arī šķiet, ka jaunajiem uzņēmējiem pieder Latvijas nākotne, atbalsti LU studentu Biznesa inkubatora 7.  sezonu līdz 15. janvārim .

Mecenātu atbalsts ir vitāli svarīgs inkubatora pastāvēšanai.

Helvijs Šmoteks

Market me good, LU studentu Biznesa inkubatora dalībnieks 2018

Inkubatora piedāvātās iespējas ir nozīmīgs atbalsts uzņēmuma pirmajos darbības gados. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai, būšu pirmais uzņēmējs inkubatora jaunajā programmā "Entrepreneur in Residence", kas dos iespēju turpināt sadarbību ar inkubatoru un ieguldīt "startup" ekosistēmas attīstībā, atbalstot jaunās sezonas komandas.

• Ieva Stradiņa cita-augstskola
  • Lorena Gateža cita-augstskola
Show all donors Skatīt visus ziedotājus