Atbalsts LU studentu Biznesa inkubatora 7. sezonai

40€ no 15 000€ jau saziedoti

LU studentu Biznesa inkubators jau sešus gadus iedrošina Latvijas jauniešus attīstīt uzņēmēja spējas, piedaloties inkubācijas programmā vai akadēmiskajā kursā, grantu konkursos, iedvesmas konferencē, saņemot mentoru un kouču konsultācijas, kā arī izmantojot biroja telpas, darbnīcas, tehnisko nodrošinājumu un foto-video studiju.

Pateicoties mecenātu atbalstam 2018.gadā

Ja Tev arī šķiet, ka jaunajiem uzņēmējiem pieder Latvijas nākotne, atbalsti LU studentu Biznesa inkubatora 7.  sezonu līdz 31. maijam .

Mecenātu atbalsts ir vitāli svarīgs inkubatora pastāvēšanai.

Helvijs Šmoteks

Market me good, LU studentu Biznesa inkubatora dalībnieks 2018

Inkubatora piedāvātās iespējas ir nozīmīgs atbalsts uzņēmuma pirmajos darbības gados. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai, būšu pirmais uzņēmējs inkubatora jaunajā programmā "Entrepreneur in Residence", kas dos iespēju turpināt sadarbību ar inkubatoru un ieguldīt "startup" ekosistēmas attīstībā, atbalstot jaunās sezonas komandas.

• Ieva Stradiņa Cita augstskola
  • Lorena Gateža Cita augstskola